Семінарія Біблійної Експозиції

The Expository Bible Seminary

Річниця Вінницької Семінарії Біблійної Експозиції

8 жовтня 2021 року Вінницька Семінарія Біблійної Експозиції відмітила 23 роки свого існування. Проте сам навчальний заклад не існував, як семінарія протягом всіх цих років. Щоб стати семінарією наш навчальний заклад, по милості Божій,  пройшов довгий шлях. 23-я річниця не є круглою датою, але в цьому році розпочато новий етап розвитку «духовного» навчального закладу при ВООЦ ЄХБ.

В 1998 при Вінницькому Обласному Об’єднанні церков Євангельських Християн-Баптистів був заснований Вінницький Регіональний Біблійний Коледж (ВРБК). Який проіснував 22 роки. Та вже в 2021 році за погодженням братерської ради (опікунів) обласного об’єднання було вирішено на базі ВРБК створити Вінницьку Семінарію Біблійної Експозиції (ВСБЕ).

Протягом цих років біля 450 братів та сестер пройшли навчання на різних факультетах, яким були вручені дипломи. Вивчаючи різні біблійні предмети студенти отримали базові знання богослов’я, навики тлумачення Писання для подальшого використання в своєму служінні.

На сьогодні в семінарії навчається 86 студентів. За різними програмами брати та сестри можуть проходити навчальні програми, щоб покращити розуміння Біблії, волі Божої в своєму житті та краще служити Богу та людям.

При семінарії розпочато програму Підвищення кваліфікації пасторів де нараховується біля 45 пасторів. Також на базі семінарії функціонує Біблійний Інститут, основним напрямком якого є розвиток малих груп у церві. Брати, які займаються служінням в церкві, як лідери малих груп, мають можливість проходити підготовку без академічного навчання в семінарії.

Історичні фото життя та навчання студентів:

 

Поділитись: